Image Alt

تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی چیست؟

مدیریت رسانه های اجتماعی فرآیند ایجاد ، انتشار و تجزیه و تحلیل محتوایی است که شما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر ارسال می کنید و همچنین تعامل با کاربران در آن سیستم عامل ها. شما می توانید مدیریت رسانه های اجتماعی را با ابزارهای رایگان و پولی و همچنین خدمات حرفه ای مدیریت رسانه های اجتماعی ساده کنید.

شبکه های اجتماعی

چرا باید مدیریت شبکه های اجتماعی را تمرین کرد؟

مدیریت رسانه های اجتماعی مزایای مختلفی از جمله:هزینه: صرف نظر از بودجه بازاریابی شما ، رسانه های اجتماعی ابتکاری مقرون به صرفه هستند.دسترسی: شبکه های رسانه های اجتماعی، از فیس بوک تا لینکدین ، می توانند شما را با کاربران در سراسر جهان متصل کنند.کاربران: گنجاندن شبکه های اجتماعی در استراتژی بازاریابی به شما امکان می دهد ابتکارات بازاریابی خود را با رفتار کاربر هماهنگ کنید.عملکرد: بازاریابان و صاحبان مشاغل به طور یکسان در مورد عملکرد بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی توافق دارند.

مدیریت شبکه های اجتماعی شامل چه مواردی است؟

۱. تحقیق درباره مخاطب مورد نظر خود۲. ایجاد استراتژی رسانه های اجتماعی خود۳. طراحی حساب های شبکه های اجتماعی خود۴. توسعه تبلیغات خود۵. ساخت تقویم مطالب خود۶. ایجاد محتوای خاص پلت فرم۷. پاسخگویی به دنبال کننده‌های خود۸. توسعه دسترسی اجتماعی خود۹. نظارت برعملکرد شبکه های اجتماعی خود

چرا باید در خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کرد؟

رسانه های اجتماعی فرصتی شگرف برای رشد برند و تجارت شما به شرکت شما می دهند. برای بسیاری از سازمان ها، به ویژه مشاغل کوچک تا متوسط (SMBs)، یک چالش است که زمان و منابع خود را برای مدیریت رسانه های اجتماعی اختصاص دهند.

در وقت خود صرفه جویی کنید

زمان یکی از مهمترین دلایل کنارگذاشتن شرکتها از شبکه های اجتماعی است. وقتی آژانس رسانه های اجتماعی را استخدام می کنید ، شریکی به دست می آورید که تمام تلاش های شما در شبکه های اجتماعی را بر عهده دارد. شما بدون از بین بردن کانال رانندگی درآمد ، در وقت خود صرفه جویی می کنید.

دستیابی به اهداف تهاجمی

مانند بیشتر شرکت ها ، تجارت شما نیز احتمالاً نتایج قابل اندازه گیری از رسانه های اجتماعی می خواهد. حتی ممکن است اهداف بلند پروازانه ای مانند دستیابی به تعداد مشخصی از پیروان داشته باشید. یک آژانس تخصصی رسانه اجتماعی می تواند به شما در رسیدن به این اهداف کمک کند.

یک استراتژی با‌کیفیت را حفظ کنید

یک آژانس رسانه های اجتماعی همچنین تضمین می کند استراتژی رسانه های اجتماعی شما فعال و درجه یک باشد. آنها به طور مداوم (و به طور فعال) رویکرد شما را برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما ، از آگاهی از برند تا موارد زیر تا فروش ، کنترل و بهبود می بخشند.

یک متخصص شبکه های اجتماعی بگیرید

خدمات مدیریت حرفه ای رسانه های اجتماعی نیز با یک متخصص شریک شما هستند. لازم نیست نگران زمان و هزینه استخدام متخصص داخلی در شبکه های اجتماعی باشید. درعوض ، می توانید بلافاصله به یک متخصص دسترسی پیدا کنید.

نمونه کار های تیم ما

نظرات برخی از مشتریان ما

رضا حبشی

سلام روزتون بخیر از سیستم تیکتینگ و ارتباط با مشتریتون رضایت داشتم.

تاپکو top-co.biz

مدیر عامل نستلن

سلام روزتون بخیر من با مشاوره ای که در رابطه با طراحی از شما گرفتم خیلی راضی بودم.

سید محمد صادق رضایی Nestlan.com

مدیر عامل نستلن

سلام روزتون بخیر من با مشاوره ای که در رابطه با طراحی از شما گرفتم خیلی راضی بودم.

سید محمد صادق رضایی Nestlan.com

مدیر عامل نستلن

سلام روزتون بخیر من با مشاوره ای که در رابطه با طراحی از شما گرفتم خیلی راضی بودم.

سید محمد صادق رضایی Nestlan.com

تعرفه طراحی سایت

با توجه به نیاز یکی از بسته های زیر را انتخاب کنید

۱۰۰

$
monthly

۱۰۰

$
monthly

۱۰۰

$
monthly

۱۰۰

$
monthly