Image Alt

تعرفه امنیت سایت

امنیت وب سایت چیست؟

امنیت وب سایت اقداماتی است که برای ایمن سازی وب سایت در برابر حملات سایبری انجام می شود. از این نظر، امنیت وب سایت یک روند مداوم و یک قسمت اساسی از مدیریت یک وب سایت است.

امنیت سایت

چرا امنیت وب سایت مهم است؟

امنیت وب سایت مهم است زیرا هیچ کس نمی خواهد یک وب سایت هک شده داشته باشد. داشتن یک وب سایت امن به اندازه داشتن یک میزبان وب سایت برای حضور آنلاین شخص بسیار حیاتی است. به عنوان مثال اگر وب سایتی هک و در لیست سیاه قرار گیرد، تا ۹۸٪ از بازدید خود را از دست می دهد. نداشتن یک وب سایت امن می تواند به اندازه نداشتن یک وب سایت یا حتی بدتر از آن بد باشد. به عنوان مثال، نقض داده های مشتری می تواند منجر به پرونده های حقوقی، جریمه های سنگین و اعتبار جهانی شود.

آسیب پذیری ها و تهدیدهای وب سایت

در اینجا به رایج ترین آسیب پذیری ها و تهدیدهای امنیتی وب سایت اشاره می‌کنیم:<br /> ۱. تزریق SQL<br /> ۲. برنامه نویسی بین سایت (XSS)<br /> ۳. حملات بدافزار‌ها به وب سایت<br /> ۴. حملات DoS / DDoS

امنیت اطلاعات سه‌گانه CIA

۱. محرمانه بودن: محرمانه بودن به کنترل دسترسی اطلاعات برای اطمینان از اینکه کسانی که نباید دسترسی داشته باشند محروم هستند. این کار را می توان با رمزهای عبور، نام کاربری و سایر م .لفه های کنترل دسترسی انجام داد.<br /> ۲. یکپارچگی: یکپارچگی اطمینان از این دارد که اطلاعاتی که کاربران نهایی دریافت می کنند توسط دیگران و غیر از صاحب سایت دقیق و بدون تغییر است. این کار اغلب با رمزگذاری انجام می شود، مانند گواهینامه لایه امن سوکت (SSL) که رمزگذاری داده های حامل را تضمین می کند.<br /> ۳. دسترسی: در دسترس بودن، سه گانه را جمع می کند و اطمینان حاصل می کند تا در صورت نیاز به اطلاعات دسترسی پیدا کنید. رایج ترین تهدید در دسترس بودن وب سایت، حمله Distributed Denial of Service یا حمله DDoS است.

چگونه می توان وب سایت خود را ایمن کرد

اهمیت امنیت وب سایت را نمی توان نادیده گرفت. در این بخش ، ما نحوه ایمن سازی و محافظت از وب سایت شما را بررسی خواهیم کرد. این یک راهنمای گام به گام نیست ، اما به شما راهنمایی می دهد تا خدمات مناسب نیازهای خود را پیدا کنید.
موارد زیادی در این باره وجود دارد اما ما به سه نمونه اشاره می‌کنیم:

بکاپ از وب سایت داشته باشید

در صورت هک، تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت برای بازیابی وب سایت شما از یک حادثه امنیتی مهم بسیار مهم است. اگرچه نباید جایگزینی برای داشتن یک راه حل امنیتی وب سایت در نظر گرفته شود، اما یک نسخه پشتیبان می تواند به بازیابی پرونده های آسیب دیده کمک کند.

دسترسی و مجوزهای کاربر را محدود کنید

کد وب سایت شما ممکن است توسط یک مهاجم هدف قرار نگیرد، اما کاربران شما این هدف را خواهند داشت. ثبت آدرس های IP و تمام سابقه فعالیت بعداً در تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی مفید خواهد بود.

همه چیز را به روز رسانی کنید

وب سایت های بی شماری هر روز به دلیل نرم افزارهای قدیمی و ناامن به خطر می افتند. مهم است که سایت خود را به محض دسترسی به یک پلاگین یا نسخه جدید CMS به روز کنید. این به روزرسانی ها ممکن است فقط شامل پیشرفت های امنیتی باشند یا یک آسیب پذیری را وصله کنند.

نمونه کار های تیم ما

نظرات برخی از مشتریان ما

رضا حبشی

سلام روزتون بخیر از سیستم تیکتینگ و ارتباط با مشتریتون رضایت داشتم.

تاپکو top-co.biz

مدیر عامل نستلن

سلام روزتون بخیر من با مشاوره ای که در رابطه با طراحی از شما گرفتم خیلی راضی بودم.

سید محمد صادق رضایی Nestlan.com

مدیر عامل نستلن

سلام روزتون بخیر من با مشاوره ای که در رابطه با طراحی از شما گرفتم خیلی راضی بودم.

سید محمد صادق رضایی Nestlan.com

مدیر عامل نستلن

سلام روزتون بخیر من با مشاوره ای که در رابطه با طراحی از شما گرفتم خیلی راضی بودم.

سید محمد صادق رضایی Nestlan.com

تعرفه طراحی سایت

با توجه به نیاز یکی از بسته های زیر را انتخاب کنید

۱۰۰

$
monthly

۱۰۰

$
monthly

۱۰۰

$
monthly

۱۰۰

$
monthly